Konkurs tańca – „Roztańczone Przedszkolaki”

Dnia 5.03.2020 roku w naszym przedszkolu odbył się konkurs tańca pod hasłem „Roztańczone Przedszkolaki”. Dzieci z każdej grupy przedszkolnej zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. Wydarzenie uświetniło swoją obecnością jury w składzie: p. Jadwiga Faliszek – wieloletnia nauczycielka naszego przedszkola, p. Urszula Socha – była dyrektor MZS Nr 7 w Krośnie. Gościliśmy również p. Elżbietę Wilk – dyr. MZS Nr 7 oraz p. Agatę Woś – wicedyrektor naszego przedszkola.
W pięknych, kolorowych strojach dzieci zatańczyły tańce tradycyjne. Jako pierwsze wystąpiły „Krasnoludki” – najmłodsza grupa dzieci, które zatańczyły niezwykle wdzięczny, dziecięcy taniec do piosenki: Rom pom pom. Następnie zaprezentowały się „Muchomorki” w radosnym tańcu „Sznapi sznapi” oraz „Skrzaty”, które zatańczyły polkę „De kolom”. Starsze grupy także zaprezentowały swoje układy taneczne. „Zuchy” zatańczyły wspaniałe tango, natomiast „Pszczółki” wykonały piękny taniec do piosenki „Perfect”.
Przedszkolaki zadziwiły widownię i jury swoimi umiejętnościami i talentem. Wszystkie grupy zaprezentowały piękne i profesjonalnie przygotowane układy taneczne. Wszyscy „mali artyści” zostali nagrodzeni wielkimi brawami, otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Serdecznie dziękujemy małym tancerzom i tancerkom za wspaniałą zabawę.

Opracowała: Łuksa Lilianna