Ogólnopolski konkurs plastyczny „Odbicie duszy, zwierciadło serca- baśniowy portret w ramie zamknięty”

dav

W listopadzie 2020r.odbył się ogólnopolski konkurs plastyczny „Odbicie duszy, zwierciadło serca- baśniowy portret w ramie zamknięty” organizowany przez Szkołę Podstawową im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i zdolności plastycznych, doskonalenie w posługiwaniu się różnymi technikami plastycznymi oraz popularyzowanie literatury dziecięcej. Każdy uczestnik konkursu musiał wykonać portret postaci literackiej z dowolnej baśni lub legendy. Matylda Kielar z gr. „Pszczółki” namalowała portret Królewny Śnieżki. Jest to ulubiona bajka dziewczynki.  Choć nie zdobyła nagrody bardzo podoba się nam jej praca, w którą włożyła dużo „serca”. Życzymy dalszych sukcesów w konkursach!

Opracowała: mgr Marta Pulnar