„Dzień Babci i Dziadzia” w gr. „Pszczółki”

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych Kochanych Babć i Dziadków. Przedszkolaki z niecierpliwością czekały na rozpoczęcie uroczystości. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. W tym roku  zaprezentowały Jasełka oraz piosenki i wierszyk w formie online, które w wykonaniu przedszkolaków nabierają szczególnego wdzięk. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, dzieci wspaniale odegrały swoje role. Mali aktorzy, w uroczych strojach prezentowali się doskonale. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

Opracowała: mgr Marta Pulnar