XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Jesienne duszki, leśne skrzaty”- sukces Basi P. z gr. „Pszczółki”

W grudniu 2020r. został rozstrzygnięty XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Jesienne duszki, leśne skrzaty organizowany przez MDK „Dom Harcerza” w Krakowie pod honorowym patronatem Nadleśnictwa Niepołomice. W konkursie brały udział dzieci z całej Polski. Nadesłano 586 prac pocztą oraz mailem 497 zdjęć prac. Celem konkursu było popularyzowanie autentycznej twórczości dziecięcej  i młodzieżowej oraz wykonanie pracy z „darów jesieni” oraz innych skarbów przyrodniczych. Jury artystyczne nagrodziło w kategorii 5-6latków przyznając I miejsce Basi P. z gr. „Pszczółki”. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opracowała : mgr Marta Pulnar