Laureatka międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego „To jest mój kraj, moja Ojczyzna”

btrhdr

Z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Przedszkole Miejskie Nr 8 w Krośnie „Bajkowa ósemka” zorganizowała konkurs plastyczny „To jest mój kraj, moja Ojczyzna”. Celem konkursu było:

– krzewienie wśród dzieci postaw patriotyzmu w kontekście historii państwa i narodu polskiego;

– kształtowanie wyobraźni dzieci poprzez prace plastyczne;

– inspirowanie dzieci do twórczości plastycznej;

Jury oceniało prace biorąc pod uwagę pomysłowość, oryginalność, wkład pracy, samodzielność wykonywania pracy. Jedną z laureatek tego konkursu została z naszego przedszkola Zuzanna Gibadło z grupy „Zuchy”. Swoją pracę wykonała kredkami, a tematem była- polska wieś. Cała grupa cieszy się razem z Zuzią, życząc jej dalszych sukcesów.