Organizacja przedszkola w nowym roku szkolnym 2021/22

Szanowni Rodzice !

Pragnę Państwa poinformować, że budynek przedszkola przy ul.Boh. Westerplatte 24, gdzie mieściło się Przedszkole Miejskie Nr 1, nie będzie siedzibą przedszkola w nowym roku szkolnym 2021/22 . Zostanie on rozburzony i w tym miejscu powstanie nowe przedszkole, którego otwarcie nastąpi dnia 1 września 2022. W związku z powyższym uprzejmie informuję, że obecną siedzibą naszego przedszkola będzie Szkoła Podstawowa nr 4 w Krośnie przy ul. Powstańców Śląskich 37. Tam bowiem na rok zostało przeniesione przedszkole. W budynku z cegły tzw.”Strachówki ” będą funkcjonować 2 oddziały dzieci młodszych :Krasnoludki i Muchomorki, a w budynku szkoły na parterze 2 oddziały dzieci starszych : Skrzaty i Zuchy. Tam też proszę przyprowadzić dzieci 1 września 2021 r. Dzieci będą miały zapewnione pełne wyżywienie, gotowane przez nasze panie kucharki w PM Nr 5 w Krośnie. W związku z tym wzrośnie stawka żywieniowa z 6,5 na 7 zł dziennie. Listy dzieci na nowy rok szkolny oraz wyprawki będą wywieszone 30 sierpnia 2021 r. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia.

wicedyrektor Agata Woś