Andrzejkowe czary-mary

Czary-mary, hokus, pokus…..

29 listopada w krainę pełną magii, czarów i wróżb przeniosły się dzieci z grupy „Zuchy”. W tym właśnie dniu zorganizowano tradycyjne „Andrzejki”. Na uroczystości tej pojawiła się tajemnicza wróżka Szechereza, która przy pomocy rekwizytów przepowiadała dzieciom przyszłość. W spotkaniu andrzejkowym brali również udział rodzice. Wszyscy doskonale się bawili.- były wróżby z imionami kolegów i koleżanek, losowanie gwiazdek z wróżbą kim zostaną w przyszłości. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały zabawy przy piosenkach z repertuaru dziecięcego. Zabawy Andrzejkowe dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i emocji. Rodzice również brali aktywny udział w konkursach i ciekawych wróżbach andrzejkowych., a dzieci bacznie im kibicowały. To była wesoła zabawa dostarczająca wielu przeżyć i emocji uczestnikom spotkania. Zaś dzieci miały okazję poznać w części naszą ludową andrzejkową tradycję.

Opracowała: mgr Urszula Nitka