„Witaj Święty Mikołaju”

1. 12. 2018r. w naszym przedszkolu gościliśmy wyjątkowego gościa – Świętego Mikołaja. Przedszkolaki z niecierpliwością czekały na niego wypatrując go w oknie. Kiedy wreszcie przyjechał przywiózł ze sobą worek prezentów. Każda grupa przedszkolaków witała miłego gościa oddzielnie, piosenką, wierszykiem. Gdy tylko Mikołaj wszedł do sali na buziach dzieci widoczny był uśmiech. Mikołaj rozdał dzieciom prezenty na, które tak długo czekały. W podziękowaniu za prezenty dzieci przygotowały dla wspaniałego gościa laurki, obrazki. Na koniec Mikołaj pożegnał wszystkie dzieci i obiecał, że wróci w przyszłym roku, jeśli będziemy grzeczni. Przedszkolaki były bardzo przejęte, bo przecież tak wyjątkowego gościa witamy raz w roku.

Opracowała: mgr Marta Pulnar